Door gebruik te maken van onze website gaat u akkoord met onze algemene voorwaarden en cookies

TP-Link TL-FC311A-2 netwerk media converter 1000 Mbit/s Sing

TP-Link TL-FC311A-2 netwerk media converter 1000 Mbit/s Sing
TP-Link TL-FC311A-2 netwerk media converter 1000 Mbit/s Sing
TP-Link TL-FC311A-2 netwerk media converter 1000 Mbit/s Sing
TL-FC311A-2 is een gigabit media converter, die een gigabit RJ-45 poort en een gigabit SC vezelpoort biedt, die kan converteren tussen elektrische en optische signalen. En datatransmissie over lange afstand via optische vezel kan worden toegepast op commerciële scenario's zoals bewaking van parkbeveiliging en draadloze netwerken.

TL-FC311A-2 maakt gebruik van WDM (wavelength division multiplexing) technologie, waarmee gegevens op een afstand van maximaal 2 km kunnen worden verzonden en ontvangen met slechts één enkele vezel, wat de helft van de kabelinzetkosten voor klanten bespaart. TL-FC311A-2 verzendt gegevens bij een golflengte van 1550 nm en ontvangt gegevens bij een golflengte van 1310 nm op optische vezel. Daarom moet het eindapparaat dat in combinatie met de TL-FC311A-2 wordt gebruikt, gegevens verzenden bij een golflengte van 1310 nm en gegevens ontvangen bij een golflengte van 1550 nm. TP-Link een andere mediaconverter TL-FC311B-2 is één van de producten die kan samenwerken met TL-FC311A-2.

Daarnaast kan deze mediaconverter worden gebruikt als een standalone apparaat (geen rack nodig) of worden gebruikt met TP-Link's TL-FC1420 rack voor auto MDI/MDI-X in TX-poort waarbij de duplexmodus automatisch wordt onderhandeld.

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125 µm. Spanning: 5 V, Output current: 0,6 A

Geef beoordeling

Note: HTML-code wordt niet vertaald!
Waardering:
Slecht Goed

Meerdere stuks van dit product nodig of voornemens dit product vaker bij ons te bestellen? Vraag hier een offerte aan en u ontvangt binnen 24 uur een prijsopgave.


€ 24,52 incl. BTW
€ 20,26 excl. BTW

Gerelateerde producten

Merk: TP-Link Artikelnummer: MC220L
De TP-LINK MC220L is een geavanceerde mediaconverter die ontworpen is om naadloos glasvezel- en koperbekabeling in je netwerk te integreren. Met een m..
€ 18,07 incl. BTW
€ 14,94 excl. BTW
winkelmand
Merk: TP-Link Artikelnummer: MC210CS
De TP-LINK MC210CS is een hoogwaardige mediaconverter die een naadloze overgang mogelijk maakt tussen glasvezel- en koperbekabeling in je netwerk. Met..
€ 31,98 incl. BTW
€ 26,43 excl. BTW
winkelmand
Merk: TP-Link Artikelnummer: MC200CM
De MC200CM is een mediaconvertor ontworpen om 1000BASE-SX vezel naar 1000Base-T kopermedia of vice versa om te zetten. Ontworpen volgens de IEEE802.3a..
€ 34,71 incl. BTW
€ 28,69 excl. BTW
winkelmand