MENU
Winkelwagen

Ubiquiti

Ubiquiti Rocket5ac Lite AccesPoint
Gratis geleverd
Merk: Ubiquiti Artikelnummer: R5AC-LITE
Ubiquiti Networks Rocket 5ac Lite. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 450 Mbit/s, Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max): 450 Mbit/s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Ingangsspanning: 24 V, ..
€ 132,89
Excl. BTW:€ 109,83
Ubiquiti Networks EdgeRouter 4 Ethernet LAN Router Zwart Ubiquiti Networks EdgeRouter 4 Ethernet LAN Router Zwart
Gratis geleverd
Merk: Ubiquiti Artikelnummer: ER-4
Ubiquiti Networks EdgeRouter 4. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X), Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. USB-versie: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Beheerprotocol..
€ 192,43
Excl. BTW:€ 159,03
Merk: Ubiquiti Artikelnummer: USW-FLEX-MINI
Ubiquiti Networks UniFi USW Flex Mini. Switch type: Managed. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 5. Switchingcapaciteit: 10 Gbit/s. Netwerksta..
€ 32,71
Excl. BTW:€ 27,03
Merk: Ubiquiti Artikelnummer: UOC-2
Ubiquiti Networks UniFi ODN 2m. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk..
€ 8,07
Excl. BTW:€ 6,67
Ubiquiti UniFi Indoor/Outdoor 2.4GHz/5GHz / 1300Mbps Ubiquiti UniFi Indoor/Outdoor 2.4GHz/5GHz / 1300Mbps
Gratis geleverd
Merk: Ubiquiti Artikelnummer: UAP-AC-PRO
Ubiquiti Networks UAP-AC-PRO. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1300 Mbit/s, Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max): 1300 Mbit/s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Ondersteunde beveiligingsa..
€ 149,37
Excl. BTW:€ 123,45
Ubiquiti UniFi Acc. Point SHD 1000Mbit/s PoE White
Gratis geleverd
Merk: Ubiquiti Artikelnummer: UAP-AC-SHD
Ubiquiti Networks UAP-AC-SHD. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max): 1733 Mbit/s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Ondersteunde beveiligingsa..
€ 428,39
Excl. BTW:€ 354,04
Merk: Ubiquiti Artikelnummer: UF-MM-10G
Ubiquiti Networks UF-MM-10G. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Aluminium. Aantal producten inbegrepen: 2 stuk(s)..
€ 41,81
Excl. BTW:€ 34,55
Merk: Ubiquiti Artikelnummer: UDC-1
Ubiquiti Networks UniFi Direct Attach 1m. Lengte snoer: 1 m, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk..
€ 22,45
Excl. BTW:€ 18,55
Ubiquiti Networks UniFi FlexHD 1733 Mbit/s Wit Power over Et Ubiquiti Networks UniFi FlexHD 1733 Mbit/s Wit Power over Et
Gratis geleverd
Merk: Ubiquiti Artikelnummer: UAP-FLEXHD
Ubiquiti Networks UniFi FlexHD. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1733 Mbit/s, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz): 300 Mbit/s, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz): 1733 Mbit/s. Ondersteunde ..
€ 180,57
Excl. BTW:€ 149,23
Merk: Ubiquiti Artikelnummer: UF-RJ45-1G
Ubiquiti Networks UF-RJ45-1G. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic..
€ 17,65
Excl. BTW:€ 14,59
Merk: Ubiquiti Artikelnummer: UB-AM
Ubiquiti Networks UB-AM. Materiaal: Staal, Kleur van het product: Wit. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)..
€ 6,46
Excl. BTW:€ 5,34
Ubiquiti Networks AC-M-PRO 1300Mbit/s PoE /WLAN Accespoint Ubiquiti Networks AC-M-PRO 1300Mbit/s PoE /WLAN Accespoint
Gratis geleverd
Merk: Ubiquiti Artikelnummer: UAP-AC-M-PRO
Ubiquiti Networks UAP-AC-M-PRO. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1300 Mbit/s, Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max): 1300 Mbit/s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Ondersteunde beveiliging..
€ 192,27
Excl. BTW:€ 158,90
Weergeven 1 t/m 12 van in totaal 28
Deze website maakt gebruikt van Cookies